" Altay Trading İle Güvenle Emin Ellerdesiniz "
Satış ve Teslimat

 

  1. Fiyatlandırma:

Tüm fiyatlarımıza KDV dahil edilmemiştir.

Aksi belirtilmedikce tüm Ürün ve Hizmetlerimiz  € (Euro) cinsinden para birimiyle fiyatlandırılmaktadır.

 

  1. Ödemeler:

Ödemelerinizi, kredi kartıyla, hesaba veya nakit ödeme yoluyla yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankaların (Akbank, İşbankası, Garanti Bankası, Ziraatbanka’sı) kredi kartları ile yapılan ödemelerde taksit olanağı bulunmaktadır. Bankanın yapmış olduğu kampanya koşullarına göre ilave taksit sayısı değişiklik göstermektedir. 250 Euro’nun altında bulunan ödemelere taksit yapılmamaktadır.

 

  1. Siparişlerinizin Geçerliliği:

Siparişleriniz, kredi kartı ile yapılan işlemlerde ödemenin veya kapıda nakit ödeme ile yapılan işlemlerde siparişin tarafımıza eksiksiz olarak ulaştığı anda geçerli olmaktadır. Bu nedenle siparişleriniz, ödemenin ve sipariş detaylarının ulaştığı andaki stoklar esas alınarak karşılanacaktır. Karşılanamayan siparişlerin bedeli, ödeme gerçekleştiyse, tarafınıza iade edilecektir.

 

  1. Teslimat:

Tüm siparişler için ek kargo bedeli, ve kapıda nakit ödeme seçeneği için ilave olarak ek kapıda nakit ödeme tahsilat ücreti ürünleri satın alma aşamasında sepet tutarı dâhilinde ödenmektedir. Teslimat sırasında belirtilen bedel hariç ayrıca bir kargo bedeli ödemesi söz konusu değildir.

Siparişiniz, kredi kartı ile ödemelerde ödemeniz ve sipariş detaylarınız eksiksiz olarak tarafımıza ulaştıktan sonra veya kapıda nakit ödemelerde siparişiniz ve sipariş detaylarınız eksiksiz olarak tarafımıza ulaştıktan sonra takip eden ilk 7 iş günü içinde, en ekonomik ve güvenli koşullarda kargo şirketine teslim edilir.

Teslimatlar kargo firmasının hizmet verdiği alanlara ve yoğunluk durumuna göre farklılık göstermektedir. Normal koşullarda, İstanbul içindeki adreslere siparişinizin kargoya teslim edildiği tarihi takip eden ilk 3 iş günü içinde, İstanbul dışındaki adreslere ise siparişinizin kargoya teslim edildiği tarihi takip eden ilk 6 iş günü içinde teslimatınız yapılır.

Siparişlerinizin takibini “talepformu” bölümünden yapabilir ve kargonuzun son durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Satın alma aşamasında fatura ve teslimat adreslerini farklı seçebilirsiniz. Bu durumda; fatura size, ürün ve fiyatsız irsaliye belirttiğiniz teslimat adresine gönderilir.

Teslim adresine ulaşan kargo ile ilgili teslim belgesi müşteri tarafından imzalandığında, ürünlerin tam ve hasarsız olarak teslim alındığı kabul edilecektir. Kargonuzun dışında hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa lütfen teslim almayınız. Bu durumda kargo, size ilave bir ücrete tabi olmaksızın, tarafımıza geri dönecektir.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra kargo yetkilisi ile açıp, kontrol edebilirsiniz. Eğer kontrol sırasında siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik, yanlış veya hasarlı olduğu ortaya çıkarsa, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz. Kargo görevlisinin hazırlayacağı tutanak ile birlikte hasarlı ürünü tarafımıza Yurtiçi kargo ile ücretsiz olarak gönderebilir, ürününüzün değişimini ya da iadesini isteyebilirsiniz. Kargo tutanağı olmayan kırık ya da hasarlı ürünün iadesi ya da değişimi talep edilemez.

Kargo yetkilisi şahitliğinde, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik veya hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılması için çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

Altay Sosyal Medya

+90 342 324 55 00 - +90 500 000 00 00
info@altaytrading.com
Emek Mah. 19056 Nl. Sok. No:12 Şehitkâmil / G.ANTEP
http://www.altaytrading.com
KAKTÜS Medya